מהם הטרנדים הבולטים בתחום שמלות הערב הצנועות

מהם הטרנדים הבולטים בתחום שמלות הערב הצנועות

כמו בכל תחומי האופנה, גם בתחום שמלות ערב צנועות יש טרנדים בולטים יותר או פחות, שכדאי לעקוב אחריהם כדי להישאר בעניינים. גם מיטב מעצבות האופנה עוקבות אחרי הטרנדים השונים כדי לשלב אותם בצורה אופטימלית במגוון עיצובים וליצור דגמים אטרקטיביים ועדכניים.
אז מהם הטרנדים של שמלות ערב צנועות לשנת 2022?

טרנדים בשמלות ערב צנועות 2022 - ממה הם מושפעים?

טרנדים בעיצוב שמלות ערב צנועות מושפעים ממגוון גורמים, ביניהם משפיעניות אופנה צנועה, כמו קייט מידלטון, לצד נסיכות ומלכות אירופאיות אחרות.
אך גם מטרנדים שנקבעו על ידי ענקית הצבע - חברת פנטון העולמית, שקובעת מדי שנה את הצבע המוביל לאותה שנה על פי קריטריונים שונים וגם על ידי אירועים מכוננים בעולם האופנה כמו המט גאלה. אז קבלו את אוסף הטרנדים המובילים של השנה בתחום שמלות ערב צנועות:
גווני ירוק - ירוק בקבוק עמוק וכהה, או ירוק בהיר וקליל כמו עלים טריים על ענפי העצים בתחילת האביב. ירוק הוא צבע שמסמל תקווה וטבע ולכן הוא צפוי להישאר איתנו עוד זמן רב, גם בתחום שמלות ערב צנועות.
בדים מנצנצים ועשירים - יותר נוצץ, יותר חגיגי ויותר שמח. הסתגרות של שנתיים בבתים הותירה את חותמה בעולם וכיום כולם רוצים להיראות טוב כשהם סוף כל סוף יכולים לצאת לחגוג באירועים ציבוריים. לכן אחד הטרנדים בשמלות ערב צנועות ובכלל הוא שימוש בפייטים לצד בדים מנצנצים ועשירים מסוגים שונים.
שילוב בדים שקופים לתוספת יוקרה ושכבות - שמלת ערב עם תוספת שכבות של בדים קלילים ושקופים נראית יוקרתית ומרהיבה יותר ולכן מקובל לשלב מגוון סוגי בדים, שנותנים לשמלה נפח ועושר מדהימים.
חגורת מותניים להדגשת הגזרה - ניתן לראות שימוש נרחב בחגורת מותניים מעל השמלה, שמיועדת להדגיש את קו המותניים כדי להעניק ללובשת השמלה גזרה דקיקה ונשית יותר, או להדגיש את הגזרה הקיימת. יש חגורות רחבות או צרות, בצבע השמלה או בגוון אחר, עם אבזם או בלי ועוד.
שרוולים נפוחים - תוספת נפח לשרוולים מיד לוקחת את השמלה כמה רמות למעלה והופכת אותה לחגיגית יותר.
נוחות - עם כל הכבוד לעיצוב, במאה העשרים ואחת גם נוחות היא פונקציה חשובה לשמלות ערב ולכן, נשים רבות מוודאות שהשמלה גם נוחה לפני שהן קונות אותה.
כתפיים בולטות - הבלטת הכתפיים גם היא טרנד מקובל בימינו, שמוסיף הוד ורושם. שלא כמו כריות הכתפיים הענקיות של שנות השמונים, כיום מקובל ליצור את הלוק בעזרת קו תפר מחויט או הגבהה קלה, או הבלטה עדינה אחרת באזור הכתפיים.
אורכים משתנים של חצאית - מידי או מקסי, צמוד או מתנופף וגם שמלה גולשת שנגררת על הרצפה - הכל הולך.
לסיכום, טרנדים בשמלות ערב לשנת 2022 הם מגוונים, מלאי חיים, מחמיאים ונעימים על הגוף. העיקר שתיראי מדהים וגם תרגישי מעולה. רוצה להיראות מעולה עם שמלות צנועות בעיצוב יוקרתי? דברי איתנו!

Share this post


Close
Powered by MODA-ANY

שלום, הגעתם לאתר של קארין צוק, אשמח לענות לכל שאלה , מוזמנת להתחיל צ'אט איתי

מוזמנת להתקשר אליי - 054-2064095

התחלי צ'אט