באיזה גזרות אפשר למצוא שמלות כלה צנועות

באיזה גזרות אפשר למצוא שמלות כלה צנועות

שמלת כלה היא בין האלמנטים הכי חשובים בכל חתונה, אם לא החשוב שבהם. לכן, אפשר להבין אם את מקדישה הרבה מחשבה ומאמץ, כדי לבחור שמלת כלה צנועה שתהיה מושלמת לאירוע הכי חשוב בחיים שלך. אז כדי לעזור לך להתמצא במגוון הרחב של שמלות כלה צנועות, שקיים בשוק בשנים האחרונות, הכנו לך מדריך קצר שיעזור לך לזהות גזרות שמלות כלה צנועות ואיזו מהן מתאימה לך.

שמלת כלה צנועה בגזרת A

גזרת A, או A LINE נחשבת הגזרה המושלמת למבנה גוף אגסי - עם אזור חזה מעט צר ואזור אגן/מותניים רחב. לעיתים קרובות, החלק העליון בשמלה כזו יהיה צמוד יחסית ואליו מוצמדת חצאית גולשת ונשפכת מהמותן ועד הרגלים. אמנם היא מתאימה במיוחד למבנה גוף אגסי, אבל מחמיאה כמעט לכל סוג אחר של מבנה גוף, כמו גם לכל מי שלא רוצה שמלה צמודה בחלקה התחתון.

שמלת כלה צנועה בשילוב מחוך לתמיכה באזור החזה

שילוב מחוך בחלקה העליון של שמלת כלה צנועה מאפשר לתת תמיכה וחיטוב לחלק העליון של הגוף - למי שמרגישה צורך בכך. שמלה זו מאפשרת לשמור על גזרה מוקפדת ומחוטבת לשעות ארוכות, כמעט בלי לזוז ובלי להתקמט לאורך הערב.

שמלת כלה צנועה בגזרת אמפייר

גזרת אמפייר דומה לגזרת A, אבל ההבדל הוא ששמלה בגזרת אמפייר חובקת את האזור מתחת לחזה ומשם נשפכת עד לרגליים, בניגוד לשמלת A, שבה החצאית מתחילה באזור המותן.
זוהי גזרה מחמיאה ורומנטית, מתאימה למי שרוצה ללבוש שמלה לא צמודה מדי וניתן כמובן לעצב אותה גם בסגנון צנוע.

שמלת כלה צנועה בגזרה עוטפת

לנשים גבוהות או רזות, ניתן להדגיש את קימורי הגוף בעזרת שמלה בגזרה עוטפת. ניתן לשלב את השמלה עם חצאית נפתחת ונשפכת, או חצאית צמודה לכל אורך הגוף, או בסגנון "בת הים" כאשר רק החלק התחתון של הרגליים אינו צמוד לגוף. גם שמלה עוטפת לא חייבת להיות צמודה וחונקת, אך היא בהחלט מדגישה בצורה מחמיאה את הקימורים הטבעיים של הגוף.

שמלת כלה צנועה בגזרת נשף (שמלת "קצפת")

נשים רבות חולמות להתחתן דווקא בסגנון הנשף של סינדרלה, עם חצאית נפוחה עשויה מספר שכבות של בדי טול. שמלה זו מתאימה בעיקר לנשים עם מבנה גוף צר, אבל היא כל כך רומנטית וחלומית, שגם נשים מלאות יחסית, יכולות להיראות בה נפלא.

לסיכום - איך לבחור שמלת כלה צנועה?

מי שמכירה אותך הכי טוב זו את. את יודעת איזה סוג של שמלות את אוהבת ללבוש, מה מחמיא לך ואיך את רוצה להרגיש ביום החתונה שלך. אבל אם את רוצה תוספת ייעוץ מקצועי, שיעשה את הבחירה יותר קלה וגם יעזור לך למצוא שמלה מחמיאה ומושלמת - את במקום הנכון. צרי קשר ונשמח לעמוד לרשותך!

Share this post


Close
Powered by MODA-ANY

שלום, הגעתם לאתר של קארין צוק, אשמח לענות לכל שאלה , מוזמנת להתחיל צ'אט איתי

מוזמנת להתקשר אליי - 054-2064095

התחלי צ'אט