שמלות ערב - הצבעים שישלטו בשנת 2022

שמלות ערב - הצבעים שישלטו בשנת 2022

כמו כל שנה, גם שנת 2022 מאופיינת בטרנדים ספציפיים בתחום האופנה. ליתר דיוק טרנדים הקשורים בבחירת הצבעים לאופנת 2022 ואף יתרה מכך - צבעי שמלות ערב לשנת 2022.
אז אילו צבעים צפויים להוביל את הקו האופנתי בשנת 2022? מי בוחר את הצבעים ולמה? ואיך זה צפוי להשפיע על מצב הרוח של כולנו?

מי בוחר צבעים שולטים של שמלות ערב 2022?

בסוף כל שנה אזרחית, מתכנס צוות מיוחד של חברת פנטון העולמית, לבחור את הצבעים המובילים במגוון תחומים. ביניהם עיצוב גרפי, דפוס, צבעים לעיצוב פנים וכמובן גם צבעים בתחום האופנה. חברת פנטון מובילה את התחום כבר שנים רבות ולכן כל שנה, ממתינים למוצא פיהם של דוברי החברה, מיליוני אנשים ברחבי העולם.

לפי מה בוחרים את הצבעים של שנת 2022?

מומחי חברת פנטון משקיעים משאבים רבים ומחשבה רבה, כדי לנתח את התהליכים והמגמות השולטות בעולם ובעיקר - כיצד תהליכים אלה משפיעים על אנשים.
כדי לבחור את הצבעים המובילים לשנה הבאה, הם לומדים מגמות אופנה, טרנדים שונים באינטרנט, כדי לבחור את הצבעים הרלוונטיים ביותר לתקופה. אבל הצבעים ושילובי הצבעים השונים נבחרים גם בשל ההשפעה הרצויה שלהם על אנשים, בהתייחס להתרחשויות באתה תקופה.
שנת 2022 היא שנת הקורונה השלישית בעולם ועל כן, הצבעים הנבחרים מיועדים לתת תחושה של ביטחון, יציבות, תמיכה, שמחה ואופטימיות.

הצבע המוביל של פנטון לשנת 2022

זה אמנם לא אומר שהצבע הנבחר מתאים לכל אחת, אבל בהחלט מעניין להבין, אילו השפעות מיוחסות לצבע הנבחר ולמה הם בחרו דווקא אותו. קבלו אותו - Very Peri - שהוא בעצם מין כחול סגול פסטלי וחלומי.
לדברי חברת פנטון, הגוון הנבחר מייצג את החדשנות והשינויים המתרחשים בעולם בעקבות המגפה, לצד שפע האפשרויות שנפתחו בפני אנשים בזכות שינויים אלה.
החלק הכחול של הצבע מייצג את החדשנות והחזון, לצד החלק האדום של הצבע, המייצג חיות, עליזות, עוצמה, דינמיות, יצירתיות ודמיון.
נוסף על הגוון הסגול/כחול המדובר, ממשיך לבלוט גם השנה הצבע הירוק, המייצג את השאיפה לשמור על איכות הסביבה, לצד המשיכה לטבע (בעיקר אחרי הסגרים הארוכים שעברו על כולם), אופטימיות, בריאות ומזל לצד צמיחה והתחלות חדשות.
לצד הירוק, נשאר איתנו גם הכחול על גווניו הרבים, המייצג תחושת רוגע, ביטחון, שלווה וחיוביות.

אז מה זה אומר על בחירת שמלות ערב בשנת 2022?

האמת היא, שעם כל הכבוד לטרנדים וגם לחברת פנטון העולמית והמכובדת, חשוב לבחור את הצבעים שנעים לך ללבוש, שמחמיאים לך ומרגישים לך הכי נכון - גם אם הם לא מופיעים בפלטות הצבעים הנבחרות לשנת 2022….

אם את עדיין מתלבטת איזה צבע לבחור לשמלת הערב הבאה שלך - את מוזמנת להתייעץ איתנו ונשמח לעמוד לרשותך! רוצה להגיע לפגישת מדידות אישית? דברי איתנו!

Share this post


Close
Powered by MODA-ANY

שלום, הגעתם לאתר של קארין צוק, אשמח לענות לכל שאלה , מוזמנת להתחיל צ'אט איתי

מוזמנת להתקשר אליי - 054-2064095

התחלי צ'אט