גם צנוע וגם מחמיא - איך למצוא בגד ים לקראת הקיץ

גם צנוע וגם מחמיא - איך למצוא בגד ים לקראת הקיץ

בגדי ים צנועים כבשו את השוק בשנים האחרונות. לא רק בגלל נשים דתיות שמעדיפות ללכת לים עם בגד ים צנוע ולא עם בגדים רטובים, אלא גם בגלל אלפי נשים חילוניות ומסורתיות, שיותר נוח להן להתלבש צנוע, כשהן הולכות לים עם המשפחה או בכלל.
אבל עם המגוון העצום שהגיע כדי לענות על הביקוש לבגדי ים צנועים, נשארה רק שאלה אחת - איך בוחרים בגד ים צנוע וגם מחמיא?

איך לבחור בגד ים צנוע וגם מחמיא?

כדי לבחור בגד ים צנוע שגם נראה עלייך מעולה, צריך להתייחס לעוד כמה נקודות, שלא קשורות רק למבנה הגוף שלך:

עם או בלי מכנסיים

יש לא מעט בגדי ים צנועים יפים ומעוצבים לתפארת, המגיעים עם חצאית באורכים שונים.
זה נראה נהדר כשאת מחוץ למים, אבל בתוך המים - החצאית עולה וחושפת את כל אזור הירכיים. לכן, אם חשוב לך להשאיר צנועה גם מתחת למים, הקפידי לבחור בגד ים צנוע, עם מכנס מתחת לחצאית.

בגד ים צנוע וגם מחטב

חשוב לבחור בגד ים צנוע, שיש לו גם אלמנטים מחטבים, בעיקר באזור החזה. אלמנטים כאלה, שומרים שתיראי מוחזקת וחטובה, גם בתוך בגד ים צמוד או רטוב ולכן למעשה גם עוזרים לך להרגיש נינוחה ורגועה יותר.

לבחור בהתאם למבנה הגוף שלך

בגדי ים צנועים נראים לעיתים כמו שמלות צבעוניות מבדים מבריקים. בתור שכאלה, חשוב לבחור בגדי ים מתאימים לגזרה שלך. יש בגדי ים צנועים עם חצאית בגזרת A, מתרחבת ונפתחת כלפי מטה, שמתאימה במיוחד לנשים שלא רוצות ללבוש צמוד, או לנשים עם חלק גוף תחתון רחב. לעומתם יש גם בגדי ים צנועים עם חלק תחתון צמוד בצורת מכנס, חצאית או תחתון, לנשים עם פלג גוף תחתון צר, או נשים שאוהבות את המראה החשוף יותר.

הדפסים שמחמיאים לך

אחד המאפיינים היותר מלבבים של בגדי ים צנועים הוא ההדפסים הצבעוניים, הפרחוניים והמשמחים שיש עליהם. מצד שני, אם ההדפסים הצבעוניים האלה מבליטים לך את הבטן או גורמים לך להיראות יותר רחבה ממה שאת באמת, הם כבר לא כל כך משמחים.
לכן שימי לב אם ההדפס נראה עלייך טוב ומתאים למבנה הגוף שלך - כי לפעמים דווקא הדפס מושך את העין יכול להיראות פחות טוב על הגוף.

עם או בלי מחשוף

יש נשים שלא מפריע להן אם יש מחשוף קטן וצנוע יחסית בחלק העליון. יחד עם זאת, חשוב גם לבחור מחשוף מחמיא למבנה הגוף. למשל לנשים עם חלק גוף עליון רחב ובולט, כדאי לבחור בגד ים שאינו סגור מדי, כי זה פחות מחמיא. אפשר לבחור מחשוף קטן בצורת V, או עגול אפילו מעטפת.

לסיכום, בחירת בגד ים צנוע יכולה להיות חוויה מהנה במיוחד, פשוט בגלל השפע, המגוון והצבעים. אבל כדי להנות לטווח ארוך מהבגד ים שלך, בחרי משהו שמחמיא לך ואל תשכחי שאת הכי יפה כשנוח לך.

Share this post


Close
Powered by MODA-ANY

שלום, הגעתם לאתר של קארין צוק, אשמח לענות לכל שאלה , מוזמנת להתחיל צ'אט איתי

מוזמנת להתקשר אליי - 054-2064095

התחלי צ'אט