האם יש כללים לגבי צבעים לשמלות צנועות

האם יש כללים לגבי צבעים לשמלות צנועות

כבר נאמר לא פעם על ידי מובילי אופנה צנועה בארץ ובעולם, שכמעט הכל אפשרי בעיצוב שמלות צנועות. גם בחירת צבע לשמלה צנועה היא כמעט אינסופית. למעשה, הצבע היחיד שפחות רואים על שמלות צנועות (אבל גם אותו אפשר לראות פה ושם) הוא אדום בוהק.
ככלל, יש מגמה בלבישת שמלות צנועות שגם הצבעים שלהן יהיו יחסית עדינים ולא זועקים. אבל בפועל - כל אחת והטעם שלה. אז איזה צבע מתאים לשמלות צנועות ואיך בוחרים את הצבע הנכון?

בחירת צבע לשמלה צנועה

בחירת צבע לשמלה צנועה מתייחסת כמובן לכך שמדובר על שמלה צנועה.
המטרה היא למשוך תשומת לב מסוג מסוים ולחסוך לעצמך תשומת לב מהסוג הפחות רצוי.
משום כך, בהתאם לקהילה אליה את שייכת ולסגנון האישי שלך, יכול להיות שתעדיפי ללבוש שמלה צנועה בצבע עדין ומחמיא, שאינו בולט יתר על המידה.
לכן אפשר למצוא שמלות צנועות לכל יום, לכל שעה ולכל אירוע, במגוון רחב של גוונים - בהירים בדרך כלל ואף גוונים חיים ושמחים, עם דוגמאות פרחים למשל, בצבעי כחול - תכלת, ירקרק - ירוק בקבוק, ורוד - כתום - סגול, לבן - אפור - שחור, וגם בגוונים שונים של אדום.
בסופו של דבר, מה שקובע איזה צבע תלבשי זה הטעם האישי שלך, הסגנון האישי שלך, ההתאמה של הצבע לגוון העור שלך וההרגשה הנוחה שלך עם הבחירה.
עם זאת, יש כמה כללים מקובלים, לבחירת צבע מתאים לשמלה צנועה.

כללים לבחירת צבע לשמלה צנועה

  1. ייעוד השמלה - יש שמלות ערב צנועות ויש שמלות צנועות ליום יום. יש אירועים חשובים יותר ויש אירועים פשוטים יותר. לכל ייעוד כזה, מומלץ להתאים צבעים שונים. למשל באירוע ערב חשוב, כמו חתונה של אחותך, מקובל ללבוש שמלה יותר בולטת וזוהרת ולכן גם מקובל לבחור שמלה בצבע בוהק וחזק. לעומת זאת, ביום יום, מקובל יותר ללכת עם שמלה בהירה בצבע פחות מתבלט, אלא אם יש לך העדפה ואישיות, שהולכת טוב עם צבעים חזקים.
  2. הטעם והאישיות שלך - אם יש לך אישיות חזקה ומתבלטת, יכול מאוד להיות שיהיה לך נעים ונוח יותר ללבוש שמלה צנועה בצבע חזק. זה יכול להיות כחול בוהק, או אדום, אבל אם את מרגישה איתו בנוח - זה כנראה הצבע המתאים לך. לעומת זאת, נשים שלא אוהבות להתבלט, לרוב מעדיפות ללבוש צבעים בהירים וטבעיים.
  3. טרנדים בעולם הצבעים - חברת פנטון העולמית קובעת מדי שנה מהם הצבעים המובילים לאותה שנה. צבעים אלה בדרך כלל הופכים לטרנד המוביל בתחומים רבים, ביניהם עיצוב פנים, ריהוט וגם אופנה והם משפיעים באופן נרחב על הבחירה האופנתית של נשים רבות.
לסיכום, אפשר לבחור צבע לשמלה בהסתמך על שיקולים שונים ורבים, אבל הכי חשוב שתרגישי בנוח עם הצבע שאת לובשת ושתרגישי יפה בתוך השמלה. השמלות של "מודה אני" מעוצבות ונוצרות מתוך מחשבה עלייך, על מה שגורם לך להרגיש טוב ולהיראות טוב. צרי קשר להתאמה אישית!

Share this post


Close
Powered by MODA-ANY

שלום, הגעתם לאתר של קארין צוק, אשמח לענות לכל שאלה , מוזמנת להתחיל צ'אט איתי

מוזמנת להתקשר אליי - 054-2064095

התחלי צ'אט